Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Громадяни можуть отримати довідку про свої доходи в органах ДФС

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві нагадує,  що триває кампанія декларування громадянами свого майнового стану та доходів за 2015 рік. З метою правильного заповнення  декларації про майновий стан і доходи фізична особа може звернутися до органу ДФС за своїм місцем проживання, місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування для отримання відомостей про суми одержаних доходів.

Контролюючий орган протягом 5 робочих днів з дня звернення фізичної особи надає відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

Фізичні особи, які не мають постійного місця проживання в Україні або тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, отримання доходів, місцезнаходження іншого об’єкта оподаткування, можуть звернутися за отриманням відомостей з Державного реєстру до будь-якого контролюючого органу. У такому разі строк видачі відомостей може бути продовжено до 10 робочих днів.

Отримати такі відомості в Оболонському районі столиці громадяни можуть в центрі обслуговування платників податків за адресою: пр-т Героїв Сталінграда, 58. Часи роботи з 9:00 до 18:00.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві

Версiя для друку