Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Готувати, заповнювати та відправляти податкову звітність не відходячі від комп’ютера

Фахівці столичного управління Міндоходів нагадують, що на веб-порталі Міністерства доходів і зборів працює онлайновий сервіс – Електронний кабінет платника податків.

Основні переваги цього сервісу:

- персональне автоматизоване робоче місце, в якому фіксуватиметься вся інформація про розрахунки платника з бюджетом. Працювати в кабінеті можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет;

- заповненення та надсилання звітності в електронному вигляді та отримання квитанції про її прийняття (або неприйняття). Для зручності податкова звітність подаватиметься одним пакетом. На кожен прийнятий пакет документів надсилатиметься одна квитанція про прийняття декларації;

- перегляд своїх даних про стан розрахунків з бюджетом на конкретну дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року. Про терміни подання звітності та сплати податків нагадає „Календар платника”, в якому автоматично кольором позначаються подані документи та ті, терміни яких наближаються.

Увійти до Електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням „Електронний кабінет платника податків” на веб-порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа, отримати його можна безкоштовно у столичних відділеннях акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, які знаходяться в Центрах обслуговування платників.

З детальною інструкцією щодо роботи Електронного кабінету можна ознайомитися на його головній сторінці, в якій покроково розписані етапи роботи з системою.

Крім того, отримати консультацію щодо функціонування сервісу можна за тел. (044) 323-01-11, 067-555-01-11, 066-555-01-11.

У разі виникнення збоїв у роботі сервісу користувачі можуть про це, повідомити на електронну адресу kpp_support@minrd.gov.ua.

 

Версiя для друку