Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Готівковий обіг: з’ясовуємо чи потрібно переглядати ліміт каси?

Готівковий обіг: з’ясовуємо чи потрібно переглядати ліміт каси?

 

Пунктом 5.11 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 січня 2005 року за № 40/10320 із змінами і доповненнями визначено два випадки, коли підприємство зобов’язане переглянути ліміт каси:

- якщо відбулися зміни в законодавстві України;

- за наявності відповідних факторів об’єктивного характеру (зміни в надходженнях/видатках готівки, внутрішнього трудового розпорядку/графіків змінності тощо).

У такому разі всі відповідні документи, пов’язані з переглядом ліміту та строків здачі виручки, додають до наказу підприємства та договорів обслуговування банківського рахунку. Це можуть бути нормативно – правові акти, внутрішні документи (розрахунки) підприємства, затверджені керівником (уповноваженою ним особою).

В інших випадках (закінчення звітного періоду (кварталу, року та інше)) підприємству не потрібно переглядати та перезатверджувати ліміт каси.  

 ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!