Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Формуйте податкову звітність в «Електронному кабінеті платника податків»

Державна податкова інспекція в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України функціонує онлайновий сервіс – «Електронний кабінет платника податків», в якому кожен платник має змогу облаштувати своє персональне автоматизоване робоче місце, де фіксуватиметься вся інформація про його розрахунки з бюджетом. Працювати в кабінеті можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Цей електронний сервіс зорієнтований на зручність платників податків та допомогу їм у формуванні податкових звітів, а також своєчасній сплаті коштів до бюджету.

Так, у своєму Електронному кабінеті платник може підготувати, заповнити і надіслати до органу Міндоходів звітність в електронному вигляді та одразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Для зручності податкова звітність подається одним пакетом, тобто декларація з усіма додатками. На кожен прийнятий пакет документів надсилається одна квитанція про прийняття декларації.

Увійти до Електронного кабінету можна через веб-портал Міндоходів за адресою www.minrd.gov.ua шляхом авторизації за допомогою відкритого ключа електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа його можна безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. З детальною інструкцією щодо роботи Електронного кабінету можна ознайомитися на його головній сторінці, в якій покроково розписані усі етапи роботи з системою.

Шановні платники! Для отримання відкритого ключа електронного цифрового підпису звертайтеся до ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві (Центр обслуговування платників, каб. 130) за адресою: пр-т Героїв Сталінграда, 58.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку