Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Фіктивні операції з програмним забезпеченням

У Києві оперативниками Міндоходів виявлено факт ухилення від сплати податків на понад п’ять з половиною мільйонів гривень під час закупівлі програмного забезпечення

        Про це нещодавно повідомив перший заступник начальника ГУ Міндоходів у м.Києві – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Ігор Усик.

        За його словами, оперативниками столичного Головного управління Міндоходів було викрито групу осіб, що створили злочинну схему, направлену на ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

        Зокрема було встановлено, що кошти, отримані від однієї з державних установ в якості оплати за необхідне програмне забезпечення, були перераховані зловмисниками спочатку на підконтрольні господарські товариства, а згодом – на «фіктивні» підприємства та переведені в готівку. Внаслідок таких транзакцій державному бюджету було завдано шкоду на суму понад п’ять з половиною мільйонів гривень внаслідок несплати податку на прибуток та податку на додану вартість.

        Наразі в рамках кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах встановлюється роль кожного із зловмисників, та здійснюються заходи із відшкодування завданих державі збитків.

        Нагадаємо, що протягом 2013-го року оперативниками ГУ Міндоходів у м.Києві забезпечено відшкодування завданих державі збитків у розмірі понад 138 мільйонів гривень по кримінальних провадженнях, пов’язаних з проведенням державних закупівель.

Версiя для друку