Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Фахівці столичного управління Міндоходів сприятимуть максимальному наповненню прийнятого бюджету міста Києва на 2014 рік, – повідомила начальник Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова.

Нещодавно, а саме 4 лютого цього року, рішенням 13-ї сесії Київської міської ради 6 скликання було ухвалено бюджет столиці на 2014 рік.

Згідно з прийнятим бюджетом, загальний обсяг доходів міста Києва на 2014 рік встановлено у сумі 20 мільярдів 364 мільйони гривень. Зокрема, обсяг доходів загального фонду бюджету столиці визначено в сумі 17,1 мільярда гривень, спеціального фонду – 3,2 мільярда гривень.

«Головні джерела доходу столиці, які забезпечують органи Міндоходів Києва є незмінними, це – податок на доходи фізичних осіб та плата за землю», – зазначила начальник Головного управління Міндоходів у м. Києві Ірина Носачова.

Нагадаємо, впродовж минулого року від податкових інспекцій міста Києва до місцевого бюджету надійшло 5 мільярдів 736 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, які майже на 9 % перевищили надходження попереднього року та 1 мільярд 652 мільйони гривень плати за землю.   

Також, важливим джерелом доходів Києва стали податки від підприємницької діяльності «спрощенців». За 2013 рік до бюджету надійшло єдиного податку майже вдвічі більше ніж у попередньому році, а саме понад 1 мільярд гривень.

Версiя для друку