КМДА Київська міська державна адміністрація


ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві звертає увагу суб'єктів господарювання та громадян, що для якісного обслуговування платників податків та забезпечення умов для того, щоб процес адміністрування податків був швидким і комфортним, на офіційному веб-порталі ДФС України запроваджено ряд електронних сервісів, якими сьогодні користуються більшість платників податків.

На особливу увагу серед них заслуговує «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» («ЗІР»), робота якого направлена на забезпечення суспільства своєчасною, достовірною і повною довідковою інформацією.

Функціонал ресурсу забезпечує можливість пошуку інформації по певному податку, напрямку діяльності, в тому числі з використанням ключових слів, шляхом перегляду за певні періоди інформації, при цьому не лише по запитаннях-відповідях, розміщених в Базі знань, але і по відповідях на письмові звернення, які були надані з використанням Бази знань, назвах нормативних та інформаційних документів, а в перспективі запровадження інтерактивних посилань на взаємопов'язані документи.

У розділах «ЗІР»: «Запитання - відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та «Письмові консультації» інформація систематизована по тематиках:

- оподаткування;

- митна справа;

- єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування;

- електронний цифровий підпис.

Тож скористатися послугою «ЗІР» можна завітавши на веб-портал ДФС України за адресою http://zir.minrd.gov.ua/ у розділі «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс».

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.