Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  «Електронний кабінет платника податків» – новий онлайновий сервіс з широким діапазоном можливостей

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє про новий сервіс «Електронний кабінет платника податків». Даний сервіс розпочав свою дію з 5 грудня 2013 року та зорієнтований на зручність та допомогу платникам у формуванні податкових звітів і своєчасної сплати коштів до державного бюджету.

   Через «Електронний кабінет платника податків» громадяни мають змогу формувати податкову звітність в електронному вигляді в одному пакеті та в режимі реального часу надсилати її до органів Міндоходів. Цей сервіс включає широкий діапазон можливостей («Податковий календар», «Звітність», «Розрахунки з бюджетом», «Облікові дані платника»).

   Крім того, для допомоги користувачам на головній сторінці «Електронного кабінету платника податків» розміщено інструкцію по його експлуатації, а в розділі сервісу «Довідкова система» – детальну інструкцію по роботі з системою.

   Вхід до «Електронного кабінету платника податків» здійснюється за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням «Електронний кабінет платника податків» на веб-порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою особистого електронного ключа цифрового підпису.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку