Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Електронний кабінет платника податків – надійна допомога платникам

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві інформує, що завдяки сервісу «Електронний кабінет платника податків» платники податків мають змогу використовувати низку он-лайн послуг через безконтактний спосіб їх взаємодії з органами Державної фіскальної служби України з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Електронний кабінет є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом, працювати в якому можна без використання спеціально встановленого клієнтського застосування.

За допомогою цього сервісу платник податків має змогу:

-  підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді;

-  переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом (картки особових рахунків).

Облік розрахунків платника податків з бюджетом ведеться окремо за кожним податком, збором. Для цього з кожного податку або збору, належного платнику до сплати, в ДФС відкривається картка особового рахунку (КОР).

Компонент «Розрахунки з бюджетом» надає змогу платнику переглянути інформацію щодо стану його розрахунків з бюджетом з усіх відкритих КОР, зокрема інформацію про податковий борг, у розрізі податків, належних платнику до сплати, на задану дату та прогноз щодо платежів до кінця поточного року, не витрачаючи робочий час на відвідування органів фіскальної служби.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку