Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Електронний кабінет – незамінна допомога для платників податків

Електронний кабінет – незамінна допомога для платників податків

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві роз’яснює, що для отримання інформації про стан розрахунків з бюджетом по податках і зборах в онлайн-режимі можна скористатись послугами онлайн-сервісу Державної фіскальної служби України – «Електронний кабінет платника податків».

Як і інші працюючі сервіси, особистий кабінет зорієнтований на підвищення рівня комфорту під час взаємодії з контролюючими органами та на скорочення витрат часу для відвідин контролюючих органів.

Електронний кабінет платника податків, зокрема, дає змогу побачити стан розрахунків із бюджетом по податках і зборах, підготувати, заповнити й надіслати податкову звітність в електронному вигляді, перевірити звітність на наявність арифметичних помилок, переглянути подану звітність незалежно від способу її подання.

До того ж використання електронного сервісу забезпечує доступ платника податків до податкового календаря, який нагадає користувачу терміни надання податкової звітності та сплати податків і зборів.

Вхід до Електронного кабінету платника податків здійснюється шляхом авторизації на веб-ресурсі ДФС за допомогою електронного цифрового підпису.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку