Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Електронні сервіси для платників ПДВ

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві акцентує увагу платників, що на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України створено ряд електронних сервісів, які дозволяють зручно і комфортно вести підприємницьку діяльність, зокрема платникам ПДВ.

Так, на електронному сервісі „Реєстр платників ПДВ” (http://minrd.gov.ua/reestr), інформація про зареєстрованих платників податку оприлюднюється на сайті щоденно.

Отримати інформацію про анульовану реєстрацію платників ПДВ можна, скориставшись сервісом „Анульована реєстрація платників ПДВ” (http://minrd.gov.ua/anulir).

Крім того, для перевірки надійності ділових партнерів, рекомендуємо використовувати сервіс „Дізнайся більше про свого бізнес-партнера” (http://minrd.gov.ua/businesspartner).

Для користування вказаними інформаційними ресурсами необхідно знати код ЄДРПОУ, індивідуальний податковий номер або точну назву підприємства. Одна із зазначених інформацій вводиться у відповідне поле і система здійснює пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання та повідомляє про результати пошуку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку