Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Електронні сервіси – важлива складова у покращенні роботи бізнесу

Нещодавно у приміщенні Оболонської податкової інспекції столиці відбулася зустріч за «круглим столом» заступника начальника ДПІ Артема Гандзюка з представниками бізнес спільноти  району.

Темою проведення заходу стало обговорення основних питань реформування податкової системи країни та впровадження електронних сервісів ДФС України.

Звертаючись до учасників заходу Артем Гандзюк зауважив, що основною метою реформування податкової системи країни є покращення умов ведення бізнесу і за основу беруться європейські стандарти та принципи.

Аби значно покращити процес обслуговування  платників податків  Державною фіскальною службою на постійній основі впроваджуються нові електронні сервіси. 

У ході зустрічі Артем Гандзюк зауважив, що на сьогодні розпочав роботу доопрацьований електронний сервіс «Реєстрація договорів про визнання електронних документів».  ДФС спрощено процес укладання Договорів про визнання електронних документів з територіальними органами.

Для громадян, які претендують на отримання житлових субсидій, у фіскальній службі відтепер функціонує новий електронний сервіс за  допомогою якого можна дізнатися про отримані доходи.

Велика кількість вже діючих електронних сервісів значно полегшує  роботу, як суб’єктам господарювання так і пересічним громадянам, оскільки вони є надійними помічниками у отриманні важливої інформації.

Комфортні умови ведення бізнесу, прозора робота фіскальних органів це – першочергові завдання  реформування податкової системи країни – наголосив Артем Гандзюк, і ми впевнено рухаємось на шляху їх вирішення.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС  у м. Києві

Версiя для друку