Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Електронні сервіси – новий рівень спілкування фіскальних органів з платниками

Спілкування засобами електронного зв’язку стало нормою у податковому відомстві. Надіслати звітність, одержати консультацію чи роз’яснення тепер платники податків можуть з допомогою свого персонального комп’ютера.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві повідомляє, що на веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщені сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків». Вони допоможуть сформувати, перевірити та надіслати податкову звітність, дистанційно перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також одержати іншу корисну інформацію.

Є й інші зручні та корисні сервіси. «Реєстр платників ПДВ» щоденно оприлюднює інформацію про реєстрацію платників податку на додану вартість.

«Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» – допоможе перевірити надійність ділових партнерів, оцінити податкові ризики діяльності з партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою, є інструментом для мінімізації податків. Для того, аби перевірити надійність ділового партнера достатньо знати код ЄДРПОУ або ж точну його назву, ввести таку інформацію в одне з полів і система здійснює пошук в базах даних, доступних для публічного використання та оперативно повідомляє важливу інформацію.

На сервісі «Інформаційно-довідковий ресурс» у формі запитань-відповідей представлена офіційна позиція Державної фіскальної служби України за різними напрямками податкового та митного законодавства.

Можливість отримати інформацію про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду допоможе сервіс «Анульована реєстрація платників ПДВ».

«Пульс» – це упередження неякісного обслуговування платників, вирішення суперечливих питань, що виникають у сфері адміністрування податків, а також під час здійснення митного контролю чи оформлення.

«Декларування on-line» надає змогу підприємцям та громадянам заповнити декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді.

«Реєстр страхувальників» – інформація про взяття на облік платника ЄСВ, його реєстраційний номер та клас професійного ризику.

Також на веб-порталі ДФС розміщені сервіси «Митна статистика», «Акредитований центр сертифікації ключів”, «Електронна звітність», «Електронна митниця», «Адреси масової реєстрації».

Всі вищезазначені сервіси допоможуть платникам почуватися комфортно при поданні звітності та сплаті податків, обирати чесних і порядних партнерів по бізнесу, а також оперативно одержати потрібну інформацію.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку