Головна  →  Про район  →  Екологічні зони

   Суттєве підвищення комфорту життя мешканців є однією із стратегічних цілей, визначених в Стратегії розвитку Києва до 2025 року. А одним із шляхів досягнення даної цілі є поліпшення екологічного становища в місті, мінімізація впливу розбудови міста на його екосистему, збереження зелених насаджень, унікальної екосистеми Києва. На сучасному етапі розвитку суспільства першорядного значення набуває проблема оздоровлення природного середовища та створення сприятливих умов для життя людини. Важливим компонентом систем озеленення нашого міста є влаштування екологічних зон на прибудинкових територіях житлових будинків. Це створює сприятливі умови для відпочинку наших мешканців.

   При правильному розташуванні і якісному догляді у поєднанні з ефективною ландшафтною організацією території, зелені насадження обумовлюють екологічне становище населених місць, оскільки в основному від них залежить мікроклімат і природне очищення повітря, води і ґрунту. Це є особливо актуальним в таких густо населених містах, як Київ.

   Оболонський район неодноразово був визнаний районом найкращого благоустрою в місті Києві. В 2011 році в районі було започатковано створення  серед житлової забудови екологічних зон, які забезпечать досягнення вищезазначеної стратегічної цілі в розвитку міста Києва, як кращої європейської столиці.

   З 2011 року комунальними підприємствами із залученням мешканців району було  створено 60 екологічних зон.

   Мешканці добре сприймають створення таких зелених екологічних зон, але до цього процесу мають долучитись і самі кияни. Ми певні що ця ідея повинна поширитись на все місто, такі зелені екологічні зони повинні бути біля кожного житлового будинку.

Перегляд фото

 

Версiя для друку