Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Дистанційний спосіб подання звітності до податкової інспекції – альтеративний паперовому

Фахівці Оболонської Державної податкової інспекції звертають увагу, що платники податків, які отримали ключі електронного цифрового підпису від АЦСК ІДД, мають можливість подавати звітність в електронному вигляді, в тому числі з єдиного внеску.

Не дивлячись на те, що тема подання звітності в електронній формі  вже далеко не нова для підприємців, вона має багато очевидних переваг. Адже спробувавши один раз звітувати в електронному вигляді, платник податків вже ніколи не повернеться до паперового документообігу. Світовий досвід запровадження електронної податкової звітності показує всі переваги та ефективність даного виду удосконалення адміністрування податків та підвищення ефективності роботи всієї податкової системи.

Тож серед основних переваг представлення звітності в електронному вигляді варто виділити економію робочого часу та коштів на придбання бланків звітності, оперативне відстеження змін до форм звітності, уникнення втрат часу на черги при поданні звітності тощо.

Для електронного звітування платникам потрібно завантажити відповідне програмне забезпечення та отримати електронний цифровий підпис, який органи Державної фіскальної служби України надають безкоштовно.

Звертатися слід до Центру обслуговування платників ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у           м. Києві за адресою: пр-т Героїв Сталінграду, 58, каб. 130.

 ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Версiя для друку