Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Довідку про відсутність заборгованості з податків та зборів можна впродовж 5 днів отримати через Інтернет

   Головне управління Міндоходів у м. Києві інформує, що 26 листопада 2013 року набрав чинності новий Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затверджений наказом Міністерства доходів та зборів України від 10.10.2013 р. №567.

   Відповідно до Порядку довідка видається відповідними органами Міндоходів за встановленою формою за основним місцем обліку платника податків, який звертається за наданням послуги.

   Форма довідки встановлена у додатку 1 до Порядку.

   Довідка видається безоплатно на підставі заяви платника. Заява складається з обов’язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом доходів і зборів довідки, та зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків.

   Форма заяви наведена у додатку 2 до Порядку.

   За наявності у платника податків податкового боргу, органом доходів і зборів готується лист платнику податків (у довільній формі) з вмотивованою відмовою щодо видачі Довідки, який надсилається на адресу платника податків.

   Строк видачі довідки або направлення  відмови в її наданні - 5 робочих днів з дня отримання органом доходів і зборів заяви платника податків.

   Довідка може бути видана як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Версiя для друку