Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Дохід отримав, а задекларувати забув

Мешканець Оболонського району столиці напевно і гадки не мав, що «подарований» банком кредит він повинен задекларувати та сплатити податок на доходи фізичних осіб.

Аналізуючи звітність, яка подається податковими агентами до контролюючих органів працівники Оболонської податкової інспекції виявили, що громадянин О. у 2011 році отримав дохід у сумі понад 1,3 млн.грн., як додаткове благо.

У ході перевірки з’ясувалось, що зазначений громадянин отримав у одному з вітчизняних банків кредит який ним не був погашений. Згодом зазначений борг громадянина О. був анульований банком.

Відповідно до норм Податкового кодексу такі доходи громадян вважаються додатковим благом і оподатковуються податком на доходи фізичних осіб.

За результатами перевірки громадянину О. донараховано податку на доходи фізичних осіб у сумі понад 225 тис.грн., які доведеться сплатити до бюджету держави.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку