Фахівці ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляють, що суб'єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов'язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою наказом Міндоходів України від 24.12.2013 № 846.

При цьому, оскільки податковий розрахунок за формою № 1ДФ подається за базовий звітний період протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного податкового кварталу, то форма Інформації подається рієлтерами також окремо за кожний квартал протягом зазначеного терміну  незалежно від того, укладалися чи не укладалися у звітному періоді угоди про оренду нерухомості.

За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації рієлтер несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку