Із суттєвих податкових новацій та змін розпочато початок другого півріччя 2015 року для підприємців – платників єдиного податку другої та третьої груп.

Так, зокрема, згадані категорії підприємців, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані касові апарати - реєстратори розрахункових операцій (РРО) з функцією роздрукування відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Крім того, з 1 липня 2015 року діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом підлягає обов’язковому ліцензуванню на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв.

Тож, фахівці Оболонської ДПІ звертають  увагу на те, що за наявності у суб’єкта господарювання діючої ліцензії на продаж алкогольних напоїв, окрему ліцензію на роздрібну торгівлю пивом придбавати не потрібно.

Зверніть увагу, що з 1 липня цього року за торгівлю пивом без відповідної ліцензії передбачені штрафні санкції відповідно до вимог Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

 ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку