Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  До уваги платників! Затверджено порядок заповнення розрахункових документів

   Державна податкова інспекція в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві інформує про набрання чинності наказу Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 №609 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05.11.2013 за №1878/24410.

   Зазначеним Порядком врегульовано питання щодо заповнення платниками реквізиту „Призначення платежу" розрахункових документів з метою удосконалення оперативного обліку податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

   Список кодів видів сплати, які вказуються в полі „Призначення платежу", наведено у додатку до Порядку. Слід зауважити, що кількість таких кодів в порівняні з тими, що використовувалися до набрання чинності наказом №609 дещо збільшилась.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку