Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  До уваги платників податку на прибуток!

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві повідомляє, що відповідно до норм Податкового кодексу України платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

   Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом з річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

   Слід зазначити, що форми фінансової звітності затверджено наказами Міністерства фінансів України від 24.01.11р. №25 «Про внесення змін до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 "Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва"» та від 07.02.13р. №73 «Про затвердження Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 "Загальні вимоги до фінансової звітності"».

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку