Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  До уваги платників податків і зборів (платежів)!

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що 20 лютого, в четвер – останній день:

-        подання декларацій з ПДВ за січень 2014 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

-        копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді за січень 2014 року усіма платниками.

Подачі звітності з ПДВ декларацій з ПДВ за січень 2014 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;

-        копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді за січень 3014 року усіма платниками.

Сплати ПДВ за IV квартал 2013 року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

Подання декларації акцизного податку за січень 2014 року.

Подання розрахунку суми на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за січень 2014 року.

Подання розрахунків суми податкових зобовязань з рентної  плати за січень 2014 року за:

-        транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України;

-        транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами територією України;

-        транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

Подання розрахунку з плати за користування надрами при видобуванні вуглеводної сировини за січень 2014 року.

Подання декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за січень 2014 року.

Подання розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України за січень 2014 року.

Подання декларації по земельному податку та орендній платі за земельні ділянки державної і комунальної власності (крім громадян) на 2014 рік.

Подання декларації з фіксованого сільськогосподарського податку на 2014 рік.

Поданні звіту по єдиному внеску, нарахованому за попередній календарний місяць роботодавцями за найманих працівників (крім гірничих підприємств).

Сплата єдиного внеску, нарахованого за попередній календарний місяць роботодавцями за найманих працівників (крім гірничих підприємств).

Подання звіту по єдиному внеску, нарахованому за попередній календарний місяць, гірничими підприємствами за найманих працівників.

Сплата авансових внесків з єдиного податку фізичними особами – підприємцями, що обрали спрощену систему оподаткування I та II груп.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку