Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  До уваги малих підприємств - платників податку на прибуток!

   Начальник ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві Михайло Маковецький звертає увагу, що на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року застосовується ставка 0 % для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує 3 млн. гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із критеріїв визначених пунктом 154.6 статтею 154 Податкового кодексу України.

   Звертаємо увагу, що платники податку на прибуток – малі підприємства та юридичні особи, що відповідають вищезазначеним критеріям, подають разом з річною податковою декларацією скорочену фінансову звітність, а саме:

–  Баланс (ф.№1-м);

–  Звіт про фінансові результати (ф.№2-м).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку