Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  До уваги фізичних осіб – власників об’єктів житлової нерухомості

Власникам об'єктів житлової нерухомості – фізичним особам, яким необхідно сплатити податок за 2014 рік, до 1 липня надсилається податкове повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування.

Сума податку, розраховується податковою інспекцією за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості за ставками, що діяли в 2014 році.

Платники податку мають право звернутися до контролюючого органу за місцем проживання з письмовою заявою для проведення звірення даних щодо об'єктів нерухомості, її загальної площі, розміру ставки податку та нарахованої суми податку. У разі виявлення розбіжностей між даними податківців та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, робиться перерахунок та надсилається нове податкове повідомлення-рішення.

Фізичні особи сплачують суму податку за звітний рік з протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

У сільській та селищній місцевості податок може сплачуватись через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про прийняття податків і зборів.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку