Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління праці та соціального захисту населення  →  Іформація 2  →  До постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2013 року № 256 „Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми"

1 квітня 2013 року Урядом схвалено зміни до Порядку призначення івиплати державної допомоги сім'ям з дітьми, якими зрівнюються права дітей, якінародились в сім'ях, та дітей, які народились під час перебування жінки в слідчому ізоляторі.

Зазначеним рішенням надається право на призначення допомоги принародженні у разі перебування жінки в слідчому ізоляторі або установі виконанняпокарань за заявою матері, яку подає адміністрація ізолятора або установивиконання покарань до органу праці та соціального захисту населення.

При цьому допомога призначається і виплачується в розмірі, встановленомудля першої дитини, шляхом перерахування на відкритий у банківській установівкладний (депозитний) рахунок дитини на підставі звернення адміністрації слідчого ізолятора або установи виконання покарань за умови, що звернення за їїпризначенням надійшло не пізніше ніж через 12 календарних місяців післянародження дитини.

Вкладні (депозитні) рахунки на ім'я дітей відкриваються адміністрацією слідчого ізолятора або установи виконання покарань у банківських установах відповідно до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземній валютах, затвердженої постановою ПравлінняНаціонального банку України від 12 листопада 2003 р. № 492, зареєстрованою уМін'юсті 17 грудня 2003 р. за № 1172/8493.

Разом з цим визначено порядок використання такої допомоги або самоюдитиною (після досягнення нею 18-річного віку) або особою, яка буде здійснювати догляд за цією дитиною.

Крім цього, Урядовим рішенням передбачено можливість перерахунку розміру допомоги при народженні дитини для всіх отримувачів в період виплати за умови підтвердження факту проживання та утримання з одним з батьків інших дітей, які не були врахувані під час визначення розміру допомоги.

 

Версiя для друку