Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Для здійснення реєстрації податкових накладних в ЄРПН наявність коштів на електронному рахунку обов’язкова

Як зауважив в.о. начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві Андрій Пащенко, щоб своєчасно зареєструвати податкові накладні в Єдиному реєстрі податкових накладних, платники ПДВ повинні обов’язково подбати про наявність коштів на електронних рахунках в системі електронного адміністрування ПДВ.

Наявність коштів на таких електронних рахунках є неодмінною умовою для безперешкодного користування системою електронного адміністрування ПДВ, що з 1 липня 2015 року запрацювала в звичайному режимі.

Якщо сума, визначена відповідно до пункту 200¹.3 статті 200¹ розділу V Кодексу (реєстраційна сума), буде меншою, ніж сума податку в податковій накладній, яку платник повинен зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних, то платник повинен перерахувати потрібну суму коштів із свого поточного рахунку на свій електронний рахунок.

Збільшення реєстраційної суми може бути забезпечене також за рахунок отриманих податкових накладних, зареєстрованих в ЄРПН, та сум ПДВ, сплачених під час ввезення товарів на митну територію України.

Відповідно до вимог законодавства, на електронні рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ платники податку зараховують кошти з власного поточного рахунку платника, відкритого в банківських установах, самостійно.

Варто врахувати, що такі кошти зараховуються в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що обчислюється відповідно до пункту 200¹.3 статті 200¹ Кодексу та надає право для реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування; недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Версiя для друку