Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Дізнаємося про ризики щодо діяльності партнерів по бізнесу

За словами заступника начальника ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Артема Гандзюка, для цього варто скористатися електронним сервісом «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який дає змогу оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, чи можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

«Реєстр платників ПДВ» – сервіс, що інформує про зареєстрованих платників ПДВ (діючі реєстрації); «Анульована реєстрація платників ПДВ» допоможе дізнатися про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду. «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку» – за допомогою цього сервісу можна впевнитись в тому, що свідоцтво платника єдиного податку є дійсним.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку