Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Діють нові ставки за користування надрами

Відповідно до Закону України від 27.03.14 №1166-VII „Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” з 01.04.2014 року відповідно діють нові ставки плати за користування надрами, які не містять мінімальних розмірів податкового зобов'язання за одиницю видобутих корисних копалини. Нові ставки вказані у відсотках та здійснено укрупнення груп і позицій.

Викладені в новій редакції правила застосування коригуючих коефіцієнтів і розширено перелік платників за рахунок фізичних осіб, які в межах наданих їм земельних ділянок,

розмір яких перевищує норми, передбачені статтею 121 Земельного кодексу України, видобувають прісні підземні води із застосуванням електричних пристроїв у обсязі понад 13 кубічних метрів на особу в місяць (за показниками лічильників).

Такі платники застосовують ставки, встановлені для збору за спеціальне використання підземних вод.

Змінено ставки плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин (пункти 23 та 24 розділу І Закону №1166).

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку