Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Дії у разі виникнення помилки «Невірний пароль або ключ пошкоджено» при підписанні документу

   ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу громадян, що у разі виникнення помилки «Невірний пароль або ключ пошкоджено» при підписанні документу необхідно перевірити який ключ ЕЦП використовується першим. Вірна послідовність підписів - бухгалтер – директор - електронна печатка.

   Якщо ключ обрано вірно, слід звернути увагу на правильність введення паролю, а саме регістр вводу паролю, мову клавіатури тощо, оскільки створений пароль може містити особливі символи, які відрізняються за розташуванням на клавіатурі.

   У разі зміни імені файлу особистий ключ буде пошкоджено, тому необхідно звернутися до Акредитованих Центрів сертифікації ключів електронного цифрового підпису, що діють при податкових інспекціях, подати заяву на скасування посиленого сертифіката, згенерувати новий особистий ключ та отримати відповідний йому посилений сертифікат відкритого ключа.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку