Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  «Винахідливий» торгівець паливом заборгував державі 148 тисяч гривень податків

«Винахідливий» торгівець паливом заборгував державі 148 тисяч гривень податків

 

Нещодавно, при перевірці фінансово-господарської діяльності одного зі столичних підприємств, що займається оптовою торгівлею рідким, твердим, газоподібним паливом, фахівцями столичного управління Міндоходів було виявлено порушення законодавства в частині перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб.

Під час перевірки «вималювалась» досить нескладна схема ухилення. Так, підприємство «Ш.», згідно договорів підряду, надало кошти директору іншої фірми нібито на оплату послуг за виконані фіктивним суб’єктом господарювання будівельно-монтажні роботи на суму понад 655 тисяч гривень. Проте, в авансових звітах про витрати даних коштів, підприємство «Ш.» не надало та не відобразило дані суми у податковому розрахунку по формі 1-ДФ.

Отже, в ході певних махінацій «винахідливий торгівець» заборгував бюджету майже 148,5 тисяч гривень.

За результатами перевірки розпочато кримінальне провадження за статтею 212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків.

Наразі підприємство звернулось до суду щоб оскаржити рішення фахівців Міндоходів.

Версiя для друку