Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Діалог з бізнесом – найкращий спосіб вирішення нагальних питань

Нещодавно в Оболонській податковій інспекції відбулося засідання «круглого столу» з представниками бізнесу.

Як зазначив в.о.начальника інспекції Андрій Пащенко, метою таких зустрічей є налагодження партнерських стосунків з платниками податків та вивчення проблем, з якими зустрічається бізнес при адмініструванні податків та поданні звітності.

Тож керівник проінформував присутніх про порядок відкриття підприємницької діяльності та вибір підприємцями системи оподаткування. Крім того зазначив, що кожен платник з моменту започаткування власної справи є особливим для працівників Державної фіскальної служби.

За словами Андрія Миколайовича, громадяни не завжди зважуються розпочинати власну справу без відповідних знань. Саме тісна та плідна співпраця працівників Оболонської податкової інспекції з Оболонським районним центром зайнятості має на меті допомогти громадянам, які вирішили розпочати підприємницьку діяльність.

Представники підприємництва були приємно вражені увагою податківців до новозареєстрованих платників податків. Вони переконались, що їм тут завжди нададуть кваліфіковану консультацію з питань справляння податків і зборів, а також допоможуть подати звітність, зокрема в електронному вигляді.

Як показує практика, результативність таких заходів досить висока. Адже ті, хто вирішив відкрити власну справу, спробувати сили на підприємницькій ниві, чітко розуміють які у них виникають зобов'язання перед бюджетом, який вибрати вид діяльності аби він був вдалим для ведення бізнесу.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

 

Версiя для друку