Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  В ході проведення операції «Акциз-2014» оперативниками столичного управління Міндоходів вилучено чергову партію фальсифікованого алкоголю вартістю майже 800 тисяч гривень.

В ході проведення операції «Акциз-2014» оперативниками столичного управління Міндоходів вилучено чергову партію фальсифікованого алкоголю вартістю майже 800 тисяч гривень.

 

Про це нещодавно повідомив виконуючий обов’язки першого заступника начальника ГУ Міндоходів у м.Києві – начальника слідчого управління фінансових розслідувань (заступника начальника Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів України) Іван Куценко.

За його словами, в рамках кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення підакцизних товарів оперативниками було проведено ряд обшуків та інших слідчих дій у Кіровоградській області, під час яких було вилучено понад 25 тисяч пляшок алкогольних напоїв різної місткості загальною вартістю майже 800 тисяч гривень. Серед вилученого були підробки українських торгівельних марок, частина продукції була обклеєна підробними марками акцизного податку, а частина – взагалі без будь яких акцизних марок.

Нагадаємо, що з початку 2014 року оперативниками ГУ Міндоходів у м.Києві з незаконного обігу було вилучено підакцизних товарів на суму майже 5 мільйонів гривень.

Версiя для друку