Головна  →  Адміністрація  →  Структура  →  Управління праці та соціального захисту населення  →  Іформація 2  →  Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям

Державна соціальна допомога призначається малозабезпеченим сім?ям, які з поважних або незалежних від них причин мають середньомісячний сукупний дохід, що не перевищує рівень забезпечення прожиткового мінімуму.

Рівень забезпечення прожиткового мінімуму (гарантований мінімуму) для призначення допомоги у відсотковому співвідношенні до прожиткового мінімуму для основних соціальних і демографічних груп населення становить: для працездатних осіб - 21 відсоток, для дітей - 75 відсотків, для осіб, які втратили працездатність, та інвалідів – 100 відсотків відповідного прожиткового мінімуму.

Для кожної дитини (крім дитини-інваліда), яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 10 відсотків, а для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, для кожної дитини, яка утримується матір'ю (батьком, усиновителем), що не перебуває у шлюбі,  і запис про батька (матір) цієї дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться в установленому порядку за вказівкою матері (батька), для кожної дитини, в якої один або обоє батьків є інвалідами Iабо II групи, - на 20 відсотків.

Державна соціальна допомога призначається органами праці та соціального захисту населення з місяця звернення, якщо протягом місяця подано всі необхідні документи:

-заява;

-документ, що посвідчує особу уповноваженого представника сім’ї;

-довідка про склад сім’ї;

-декларація про доходи та майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);

-довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).

 Державна соціальна допомога призначається на шість місяців.

Додаткову інформацію з питання надання допомоги можна отримати    за тел. 467-98-17, тел. 467 – 98 - 66, тел. 489-91-74.

 

Версiя для друку