Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Декларування доходів – запорука гідного майбутнього дітей та добробуту держави

Щороку по всій Україні проводиться кампанія декларування громадянами свого майнового стану та доходів. Саме в цей час до податкових інспекцій приходять не лише пересічні громадяни, але й видатні діячі мистецтва, культури, спорту тощо.

Днями до ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві завітав народний артист України, провідний майстер сцени Національного театру імені Лесі Українки – Бабаєв Давид Вольфович. Як доброчесний громадянин, справжній патріот, якому не байдужа доля рідного краю, він задекларував свої доходи, чим показав добрий приклад для наслідування усім українцям.

За словами ведучого актора, декларування доходів – це запорука гідного майбутнього дітей та добробуту держави. Варто пам’ятати, що змінити життя на краще можливо лише за умови добровільної сплати податків із отриманих доходів, оскільки це забезпечить не тільки соціальний захист, але й формування високої податкової культури населення.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку