Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Цьогорічна кампанія декларування виходить на «фінішну пряму»

Наразі кияни задекларували майже 3 мільярди гривень доходів

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що до завершення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році залишився останній місяць. Згідно з положеннями Податкового кодексу України вона триватиме до 1 травня 2014 року.

На сьогодні у Києві свої декларації про майновий стан та доходи вже подали 10,6 тисяч громадян. Загальна сума отриманих киянами доходів склала 2 мільярди 997 мільйонів гривень, з яких до бюджету буде сплачено 47,9 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб.

Серед поданих декларацій про доходи 5,1 тисячі осіб прозвітували для отримання податкової знижки. Сума до повернення наразі визначена на рівні 13,7 мільйонів гривень.

Територіальні підрозділи Головного управління Міндоходів у м. Києві мають всі необхідні умови для виконання конституційного обов’язку щодо декларування доходів. У столичних Центрах обслуговування Міндоходів бажаючих подати декларацію зустрічає консультант-модератор та вказує на відповідне віконце. У відведеному місці кожен громадянин має змогу заповнити безкоштовний бланк декларації та, за необхідності, скористатись зразком заповненої декларації, або допомогою фахівця-консультанта. Також, у Центрах передбачено вільний доступ до комп’ютерів, на яких можна заповнити електронну форму декларації та надіслати її через Інтернет. Єдина вимога – мати, або отримати в будь-якому сервісному центрі Міндоходів ключ цифрового підпису.

Надіслати декларацію про доходи можна і вдома, або в іншому місці де є комп’ютер та вихід в Інтернет. Для цього необхідно мати власний цифровий підпис, завантажити із сайту Акредитованого центру сертифікації ключів й встановити програмне забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК», авторизуватись та розпочати роботу.

Для зручності на суб-сайті ГУ Міндоходів у м. Києві функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу сформувати електронну версію декларації про майновий стан та доходи.

Загалом, 320 киян вже скористались вказаною послугою та подали декларації в електронному вигляді.           

Версiя для друку