Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чи вважається процедура оформлення ОВДП як відшкодування ПДВ на рахунок платника податку?

Відповідно до пункту 23 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України оформлення сум податку на додану вартість облігаціями внутрішньої державної позики прирівнюєтся до видачі платнику податку суми бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів з бюджетного рахунка на рахунок платника податку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!