Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чи потрібно у звітності з єдиного внеску зазначати клас професійного ризику виробництва?

При формуванні щомісячної звітності з єдиного внеску платникам потрібно керуватися чинним Порядком № 435, яким передбачено заповнення всіх необхідних реквізитів.

До 01.01.2016 р. існувало 67 класів професійного ризику виробництва, до яких було віднесено платників єдиного внеску, з урахуванням видів їх економічної діяльності. Кожному з таких класів було встановлено свій розмір єдиного внеску до визначеної ст. 7 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» N 2464-VI від 08.07.2010 р. бази нарахування.

Законом № 909 внесено зміни до Закону про ЄСВ. Тепер встановлено розмір єдиного внеску на рівні 22% незалежно від виду економічної діяльності платника єдиного внеску. У зв’язку з цим втратив свою актуальність реквізит 5 «Клас професійного ризику виробництва» табл. 1 додатка 4 до Порядку № 435, отже, зазначене поле є не обов’язковим до заповнення. При цьому в разі якщо платник заповнив цей реквізит, це не вважатиметься помилкою.

 

                                                 ДПІ у Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!