Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чи підлягає оподаткуванню військовим збором матеріальна допомога?

Чи підлягає оподаткуванню військовим збором матеріальна допомога?

Якщо працедавець надає окремим працівникам нецільову благодійну (матеріальну) допомогу за їх заявами у зв’язку з особистими обставинами, яка носить разовий характер, наприклад на вирішення соціально-побутових потреб, вона не входить до складу заробітної плати, тому не розглядається як об’єкт оподаткування військовим збором.

Об’єктом оподаткування військовим збором є, зокрема доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами ( підпункт  1.2 пункт 16 прим. 1 підр. 10 р. XX Податкового кодексу України)

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!