Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чи оподатковується військовим збором додаткове благо

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається, зокрема, дохід, отриманий платником податку як додаткове благо (крім випадків, передбачених ст. 165 Податкового кодексу України) (підпункт 164.2.17 пункту 164.2 статті 164 Податкового кодексу України).

Додаткові блага - це кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов’язаний з виконанням обов’язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку (крім випадків, прямо передбачених нормами розділу IV Податкового кодексу України) (підпункт 14.1.47 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України).

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 Податкового кодексу України.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування,

Таким чином, доходи у вигляді додаткового блага визначені підпункт 164.2.17 статті 164 Податкового кодексу України, підлягають оподаткуванню військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!