Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чи є обмеження при надсиланні повторної звітності протягом дня?

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідоляє, що при неотриманні першої квитанції платник протягом дня може вдруге надіслати звітність в електронному вигляді. Обмежень щодо надсилання платником протягом одного дня декількох звітних документів в електронному вигляді за податковими деклараціями та розрахунками немає.

Крім того, платник має право повторно відправляти податкові декларації, розрахунки у разі виправлення помилок до закінчення граничного строку подання декларації, вказавши при цьому тип документа «звітний новий».

Якщо платник надіслав до контролюючого органу кілька примірників одного податкового документа (у разі виправлення, неотримання першої квитанції тощо), то оригіналом вважається електронний документ, отриманий контролюючим органом останнім за умови, що його було прийнято до бази даних та платнику надійшла про це друга квитанція.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку