Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чи є базою нарахування єдиного внеску перераховані роботодавцем страхові премії

Чи є базою нарахування єдиного внеску перераховані роботодавцем страхові премії на користь працівників згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування?

Пунктом 1 частини першої статті 7 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» визначено, що базою нарахування єдиного внеску для роботодавців та найманих працівників є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України від 24.03.95 р. № 108/95-ВР «Про оплату праці».

Перелік видів виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 р. № 1170 включає, зокрема, платежі згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування працівників і членів їх сімей.

Отже, перераховані роботодавцем страхові премії на користь працівників відповідно до договорів добровільного медичного та пенсійного страхування не є базою нарахування єдиного внеску.

ДПІ в Оболонському районі ГУ  ДФС  у м. Києві 

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!