Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чи дозволяється проводити розрахунки без РРО фізичним особам – платникам єдиного податку?

Фахівці Оболонської податкової інформують, що пунктом 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України визначено, що платники єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп при здійсненні діяльності на ринках, при продажу товарів дрібно роздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, а також платники єдиного податку першої групи не застосовують реєстратори розрахункових операцій.

При цьому зазначені вимоги Податкового кодексу України набирають чинності для платників єдиного податку третьої групи – з 01.07.15 (для платників єдиного податку другої групи – з 01.01.16). Всі інші групи платників єдиного податку повинні використовувати РРО при проведенні розрахунків за готівку.

ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві

 

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!