Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Чудодійний напій виявився звичайною горілкою без акцизної марки…

   Міндоходів виявило ще одну незаконну схему продажу алкоголю

Днями столичні фахівці слідчо-оперативних підрозділів Міндоходів вилучили з незаконного обігу значну партію алкоголю, що реалізовувався під виглядом настоянки одного із відомих брендів.

У складському приміщенні в одному з сіл Бориспільського району Київської області співробітники оперативного управління ГУ Міндоходів у м. Києві вилучили 43 971 пляшку вказаної настоянки ємністю 0,25 л. та 0,5 л. орієнтовною вартістю 915 тисяч гривень.

Партію алкоголю було вилучено в рамках розслідування кримінального провадження про ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Цікаво, що попередні висновки проведеної експертизи вказали, що вміст пляшок з настоянкою – це звичайна горілка, придатна до вживання. Проте особливістю продажу напою стала відсутність марок акцизного податку.

Оскільки незаконна схема продажу «лікувальної» горілки діяла по всій території України, наразі стоїть питання про вилучення надзвичайно великого об’єму вказаної горілчаної продукції.

Слідство триває…

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!