Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Час подавати річну декларацію про доходи!

   З 1 січня 2014 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом звітного 2013 року. Міністерство доходів і зборів України запрошує громадян задекларувати отримані протягом звітного року доходи.

   Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

   Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому Податковим кодексом України.

   Податкова декларація заповнюється платником податку самостійно або іншою особою, нотаріально уповноваженою платником податку здійснювати таке заповнення, у порядку, передбаченому главою 2 розділу II  Кодексу.

   Бланки податкових декларацій надаються громадянам безоплатно.

   Шановні мешканці Оболонського району м. Києва, декларацію про майновий стан і доходи Ви можете подати завітавши до Центру обслуговування платників при Державній податковій інспекції в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві за адресою: проспект Героїв Сталінграду 56-Б.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м.Києві

Версiя для друку