Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Більше 600 тисяч гривень має сплатити столичне підприємство за ухилення від сплати податків

Нещодавно, фахівцями Головного управління Міндоходів у м. Києві при плановій перевірці фінансово-господарської діяльності столичного підприємства ТОВ «Н», що займається оптовими поставками медичного обладнання, були виявлені грубі порушення вимог податкового законодавства, в частині прибутку підприємства та сплати податку на додану вартість.

Під час перевірки було встановлено, що контрагенти товариства, з якими «працював» оптовик, виявилися фіктивними, а саме: не мали свідоцтв платника податку на додану вартість, не знаходились за місцем реєстрації, а весь штат таких підприємств переважно складався з однієї особи, уособлюючи в собі і керівника і засновника і головного бухгалтера.  Більш того, як з’ясувалося по деяким контрагентам підприємства вже були відкриті кримінальні провадження за подібними правопорушеннями.

Все було зроблено для того, щоб приховати реальні доходи та максимально ухилитися від сплати податків. Але нажаль для спритників, їх перевіряли справжні професіонали. За результатами перевірки було нараховано фінансових санкцій та несплачених податків на суму в понад 600 тисяч гривень.

Не погодившись з висновками перевірки підприємство спробувало оскаржити їх у суді. Вивчивши справу, Київський апеляційний адміністративний суд, задовольнив позов на користь контролюючого органу, а Товариство зобов’язав погасити визначену суму в повному обсязі. 

Версiя для друку