Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  Банківська установа отримала у власність від своїх боржників – платників ПДВ заставне майно. Чи має право така установа сформувати податковий кредит в такому випадку?

Банк має змогу за операціями із заставним майном сформувати податковий кредит або в періоді реалізації заставного майна, скориставшись правом, наданим абзацом п’ятим пункту 198.6 статті 198 Податкового кодексу (якщо податкову накладну оформлено без порушень), або у загальновстановленому порядку за правилом першої події з урахуванням термінів подання скарги на постачальника. Якщо отримане банком заставне майно одразу обліковується як таке, що не використовується в господарській діяльності, податковий кредит за такою операцією не формується. У разі якщо заставне майно, при отриманні якого сформовано податковий кредит, починає використовуватися в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку, або у звільнених від оподаткування операціях чи таких, що не є об’єктом оподаткування ПДВ, такий платник зобов’язаний нарахувати податкові зобов’язання.

 

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!