На сьогоднішній день зусилля фахівців Міндоходів спрямовано на створення сприятливих та комфортних умов для ведення підприємницької діяльності суб’єктами господарювання. Днями начальник ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Михайло Маковецький провів зустріч із представниками бізнесу. Тема зустрічі – актуальні питання ведення бізнесу.

   Метою Міністерства доходів і зборів України є підтримка підприємницької ініціативи, надання громадянам, платникам податків  та суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності  всіх необхідних послуг. Саме тому основними стратегічними напрямами залишаються розвиток партнерських відносин з громадянами і бізнесом, сприйняття їх як партнерів та удосконалення системи відомства так, як цього очікує суспільство.

   Першочергова увага приділялася не тільки удосконаленню існуючих сервісів та електронних послуг для платників, але й запровадженню нових у поточному році. Не оминули й таке питання як відшкодування ПДВ, адже спрощення та прискорення цієї процедури для добросовісних платників за рахунок введення статусу платника з позитивною історією знаходиться у зоні постійного контролю Міндоходів.

   Зустріч відбулася в атмосфері доброзичливості, розуміння та конструктивного обговорювання нових можливостей для розвитку бізнес-середовища.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

Версiя для друку

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!