КМДА Київська міська державна адміністрація


ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє про порядок оподаткування акцизним податком при переобладнанні непідакцизного транспортного засобу в підакцизний легковий автомобіль.

Зазначено, що у разі здійснення переобладнання непідакцизного транспортного засобу в підакцизний легковий автомобіль датою виникнення податкових  зобовязань є дата видачі документа про відповідальність переобладнаного автомобіля вимогам безпеки дорожнього руху. У цьому випадку акцизний податок сплачується власником такого транспортного засобу не пізніше дати подання документів до органу внутрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації такоготранспортного засобу.

При зверненні до органів внктрішніх справ України для реєстрації або перереєстрації переобладнаного непідакцизного транспортного засобу в підакцизний легковий автомобіль платники акцизного податку зобов'язані предявити квитанції або платіжні доручення про сплату податку з відміткою банку про дату виконання платіжного доручення.

Про це повідомлено в листі Міністерства доходів і зборів України від 24.03.2014 р. № 6700/7/99-99-19-04-03-17.

ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. КиєвіПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.