Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  87 % експортно-імпортних операцій здійснюються через Інтернет

Про це повідомив начальник Київської міжрегіональної митниці Міндоходів Геннадій Романенко під час зустрічі з київським бізнесом.

У 2013 році розвиток ІT-технологій дозволив в 7 разів збільшити кількість електронних декларацій і довести цей показник до 85% від загальної кількості всіх оформлень, здійснених в Києві.

«А в січні ми спостерігаємо ще більший попит з боку суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності до електронного сервісу. За результатами першого місяця 2014 року питома вага митних декларацій в електронному вигляді склала 87 %, тобто відбулось зростання на 2%», - наголосив Геннадій Васильович. 

За словами керівника установи, у 2014 році продовжиться автоматизація процесів на митниці. Міндоходів ставить на меті удосконалити процедуру прийняття до оформлення електронної митної декларації з автоматичним присвоєнням реєстраційного номера та можливість завершити митне оформлення за попередньою декларацією без доставки вантажів на митницю призначення.

Продовжиться розвиток  і системи управління ризиками з використанням IT-технологій.

Версiя для друку