Головна  →  Про район  →  Корисна інформація  →  ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м.Києві інформує  →  540 таблеток амфітаміну виявлено митниками в міжнародному експрес-відправленні

Таблетки з психотропною речовиною МДМА, більш відомою як амфетамін чи екстазі, оперативники Київської міжрегіональної митниці Міндоходів виявили в міжнародному експрес-відправленні, що надійшло з Нідерландів. Згідно документів, дана посилка призначалась мешканцю Севастополя.

В даному відправленні, яке за своїм статусом мало містити лише документи, митники виявили 5 пакетиків з фольги, в кожному з яких знаходилось понад 100 пігулок помаранчевого кольору з відтисками на них літери «В». Загалом було виявлено 540 таблеток.

Наявність у посилці таблеток співробітники митниці виявили за допомогою рентген-апарату, а от вміст в них психотропної речовини встановили вже експерти.

За висновком фахівців надані для дослідження таблетки містять речовину МДМА, яка віднесена до психотропних речовин, а отже заборонена для пересилання в міжнародних експрес-відправленнях.

Наразі Київською міжрегіональною митницею Міндоходів складено протокол про порушення митних правил згідно ст. 473 Митного кодексу України. Психотропні пігулки вилучено. Матеріали адмінсправи передано до суду.

Версiя для друку